Aktualności

Smagani Biczem Satyry - 14.12.2021r.

Wynik z Gdańska ucieszył, nas kibiców, ale i trenera Mamrota oraz piłkarzy. Czas przejść do krótkiego omówienia tego co miało miejsce. Zapraszamy na Smaganych Biczem Satyry, od godziny 19.00.
14 Grudnia 2021  g. 17:21  |  więcej

6-6-6 – bilans na 11. grudnia 2021r.

Tytuł po dzisiejszym meczu trochę przewrotny, ale prawdziwy. Tak po wygranej w Gdańsku przedstawia się bilans Jagiellonii na 11 grudnia 2021r. Jak wyglądał mecz? Po raz pierwszy od dawien dawna nikogo nie trzeba przekonywać, że to naszej drużynie się chciało. Jakie były powody tego „chcenia” to materiał na inną opowieść. Zapewne Denis z Sierpowym do tego nawiążą w niedługim czasie.
11 Grudnia 2021  g. 23:56  |  więcej

„Jaga” jedzie nad morze. Czyli całą nadzieja w jodzie. Tym z „Gwiezdnych Wojen”…

Dwa tygodnie temu „Jaga” doświadczyła pięknej katastrofy ulegając w Warszawie mega słabej „L…eee…wiadomo czemu” 0:1. I może nie sam wynik, ale gra musiała zasiać w sercach sympatyków „żółto-czerwonych” co najmniej niepokój.
9 Grudnia 2021  g. 23:47  |  więcej

Smagani Biczem Satyry - 07.12.2021r.

Pasmo ciągnących się sukcesów na niwie piłkarskiej Jagiellonii. Po kolejnej porażce z kolejnym Herodem (idąc świąteczną terminologią) czas się do tego odnieść w Smaganych Biczem Satyry.
7 Grudnia 2021  g. 18:09  |  więcej

List Kibica

Rozpocznę cytatem z filmu "Rejs": "znamy się mało, więc może powiem coś o sobie". Uczciwie przyznaję, że nie pochodzę z Białegostoku, ale z okolic malowniczego Augustowa, gdzie sympatyzowanie z Jagiellonią należy raczej do rzadkości; niemniej ze stolicą Podlasia łączy mnie wiele aspektów, o których mógłbym się tu rozpisać, ale mniejsza o to.
6 Grudnia 2021  g. 21:43  |  więcej

Czas wywrócić stolik

Jurowiecka 21, Białystok. Wielki żółto-czerwony stół, a przy nim gracze...
5 Grudnia 2021  g. 12:26  |  więcej

Przyjeżdża Łęczna. Sprawa niezręczna…

A miało być tak pięknie! Wywiady miały być! Ordery! Tłumy rozentuzjazmowanych Kibiców witających wracających ze „stolnycy” Piłkarzy Jagiellonii miały być! Miał być ten jeden, jedyny, niepowtarzalny „stosunek” w tej rundzie…
2 Grudnia 2021  g. 22:41  |  więcej

Był Dani, nie ma Daniego

Jagiellonia przed zakończeniem rocznego kontraktu rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Danim Quintaną.
2 Grudnia 2021  g. 17:52  |  więcej

Smagani Biczem Satyry - 30.11.2021r.

Beznadziejny mecz na Legii, przegrany w głowach trenera, zawodników i co za tym idzie klubu należy omówić. Trochę bardziej na poważnie. Zapraszamy na SBS, na żywo od godziny 19.00.
30 Listopada 2021  g. 18:10  |  więcej

Przegrana przed meczem. Grzech zaniechania.

Jagiellonia jechała do Warszawy po trzy punkty. Legia jest w rozsypce i poniosła siedem ligowych porażek z rzędu. Niestety nasz zespół nie dojechał mentalnie na Łazienkowską i po bardzo słabym meczu przegrał z Legią 0:1 tracąc kontrowersyjną bramkę w doliczonym czasie pierwszej połowy meczu.
28 Listopada 2021  g. 23:01  |  więcej

Bo to już jutro!!!

Już jutro mecz, który z jednej strony tak faktycznie ma niewielkie znaczenie w kontekście piłkarskim, ale pod względem prestiżowym i w kwestii znaczenia dla kibica już zdecydowanie więcej. Na początek anegdota, potem jej rozwinięcie. Oczywiście od Foxa.
27 Listopada 2021  g. 10:54  |  więcej

Smagani Biczem Satyry - 23.11.2021r.

Z racji końcówki roku na Smaganych Biczem Satyry zapraszamy we wtorkowy wieczór od godziny 19.00. Przed meczem oczywiście musimy odrobinę się ponabijać, a i merytorycznie może odrobinę będzie. Zapraszamy
23 Listopada 2021  g. 18:13  |  więcej

W końcu zwycięstwo! Jagiellonia Wisła 3-1

Przed dzisiejszym meczem Jagiellonii trudno było być optymistą. Po remisach wyrwanych w ostatnich minutach z Piastem u siebie i Śląskiem we Wrocławiu wielu z nas zastanawiało się, czy przerwa reprezentacyjna znów zadziała- prawie już tradycyjnie - na naszych piłkarzy demotywująco.
20 Listopada 2021  g. 20:06  |  więcej

Wisła … wytrysła!

Szczęśliwie kolejna przerwa reprezentacyjna w rozgrywkach najlepszej ligi świata zbliża się ku końcowi. W tym roku do rozegrania pozostało jeszcze pięć kolejek w których naszą „Jagę” czekają przynajmniej cztery mecze tzw. „wagi ciężkiej”.
17 Listopada 2021  g. 21:45  |  więcej

Pomóżmy Białostockiemu Klubowi Kibiców Niepełnosprawnych!!!!

BKKN walczy tytuł Podlaskiej Marki Roku! Możemy im w tym pomóc!
12 Listopada 2021  g. 19:48  |  więcej

Smagani Biczem Satyry - 09.11.2021r.

Po zwariowanym meczu ze Śląskiem warto powiedzieć kilka słów. Zapraszamy do Smaganych Biczem Satyry!
9 Listopada 2021  g. 17:29  |  więcej

Zagłosuj na BKKN!

Nasze koleżanki i koledzy po szalu z Białostockiego Klubu Kibiców Niepełnosprawnych potrzebują naszych głosów! Poznaliśmy ich osobiście i wiemy, że bardziej zwartej, oddanej i konkretnej grupy na Jadze nie ma!
9 Listopada 2021  g. 13:29  |  więcej

Festiwal nieskuteczności we Wrocławiu.

Jagiellonia Białystok zremisowała w ostatnich minutach ze Śląskiem Wrocław 2-2. Ponownie bramka w doliczonym czasie gry. Zaszwankowała nieskuteczność.
6 Listopada 2021  g. 14:03  |  więcej

Smagani Biczem Satyry - 03.11.2021r.

Zaduszki to Zaduszki, więc ze Smaganymi Biczem Satyry wracamy we środę 03 listopada 2021r. Zapraszamy od godziny 18.00.
3 Listopada 2021  g. 17:22  |  więcej

List, list Kazimierza

Po ostatnim meczu z Piastem otrzymaliśmy od naszego czytelnika/słuchacza mail. Mail, którym chcemy się z Wami podzielić. Kazimierz. Oto on. Zapraszamy do lektury.
1 Listopada 2021  g. 13:01  |  więcej