Kartki (liga)
Kenny | 27-12-2014, 21:56 aktualizacja 26-05-2019, 21:12
Żółte
13

I.Marquez (Korona), S.Balic (Zagłębie L.)

12

M.Nalepa (Lechia)

10

Ł.Burliga (Wisła K.)

10

A.Deja (Arka), J.Żubrowski (Korona), B.Augustyn, F.Mladenovic (Lechia), A.Jędrzejczyk (Legia), K.Drygas (Pogoń)

9

S.Matuszek (Górnik), M.Vesovic, A.Martins (Legia), P.Dziczek (Piast), Z.Kożulj (Pogoń), Augusto (Śląsk), A.Uryga (Wisła P.), J.Tosik, M.Dąbrowski (Zagłębie L.)

8

L.Zarandia (Arka), M.Siplak (Cracovia), I.Runje, Z.Arsenic, Guilherme (Jagiellonia), A.Kovacevic, B.Rymaniak, P.Gardawski (Korona), Ł.Trałka (Lech), T.Podstawski (Pogoń), K.Mączyński, M.Chrapek (Śląsk), M.Wasilewski, M.Sadlok (Wisła K.), P.Polczak (Zagłębie S.)

7

A.Marciniak (Arka), N.Datkovic (Cracovia), P.Wiśniewski, A.Gryszkiewicz (Górnik), T.Romanczuk (Jagiellonia), O.Petrak (Korona), P.Tiba (Lech), K.Fila (Lechia), D.Stec, S.Kowalczyk (Pogoń), F.Achmadzadeh (Śląsk), L.Klemenz, V.Basha (Wisła K.), D.Furman, G.Merebaszwili (Wisła P.)

6

O.Dytiatjev, C.Rapa, F.Piszczek (Cracovia), D.Suarez, M.Koj (Górnik), P.Stolarski (Legia), S.Walukiewicz (Pogoń), Ł.Broź (Śląsk), P.Stępiński (Wisła P.), L.Guldan, D.Oko, B.Slisz (Zagłębie L.), P.Mraz, L.Gressak (Zagłębie S.)

5 M.Janota, M.Nalepa, L.Maric (Arka), J.Gol, M.Wdowiak (Cracovia), P.Bochniewicz, K.Zapolnik, M.Matras, B.Sekulic (Górnik), B.Kwiecień, M.Pospisil, M.Poletanovic (Jagiellonia), P.Lipski, D.Kuciak, M.Mak, J.Nunes (Lechia), A.Pikk (Miedź), M.Papadopulos (Piast), I.Łasicki, D.Rasak, C.Stefańczyk (Wisła P.), F.Starzyński, B.Kopacz, A.Matuszczyk (Zagłębie L.)
4

N.Aankour, D.Zbozień, R.Siemaszko, T.Socha (Arka), D.Ferraresso, S.Hanca, A.Cabrera (Cracovia), I.Angulo, J.Jimenez (Górnik), A.Novikovas, J.Imaz, N.Mitrovic (Jagiellonia), M.Cebula, M.Pucko, P.Malarczyk (Korona), M.Makuszewski, R.Janicki (Lech), L.Haraslin, D.Łukasik (Lechia), M.Wieteska, S.Szymański, Cafu (Legia), B.Fernandez, R.Augustyniak, A.Purzycki, O.Santana, G.Bartczak, A.Miljkovic (Miedź), M.Kirkeskov, J.Czerwiński, J.Valencia, A.Sedlar, T.Hateley (Piast), J.Bartkowski, J.Fojut, A.Buksa (Pogoń), R.Pich, M.Robak, W.Golla, M.Radecki, I.Tarasovs (Śląsk), R.Boguski, R.Pietrzak, K.Wojtkowski, Z.Ondrasek (Wisła K.), G.Kuświk, A.Dźwigała, N.Varela (Wisła P.), D.Bohar, W.Sirotow, S.Pawłowski (Zagłębie L.), M.Możdżeń, A.Jędrych, S.Pawłowski, M.Toth, G.Mygas (Zagłębie S.)

3

C.Maghoma, M.Vejinovic, F.Helstrup (Arka), M.Helik, M.Dimun (Cracovia), A.Arnarson (Górnik), B.Bodvarsson (Jagiellonia), Ł.Kosakiewicz, E.Soriano, O.Gnjatic, D.Diaw (Korona), M.Radut, J.Amaral, V.De Marco, K.Jóźwiak, M.Wasielewski, R.Gumny, N.Vujadinovic (Lech), F.Paixao, J.Kubicki, T.Makowski, A.Sobiech (Lechia), D.Nagy, A.Hlousek, J.Kante, I.Astiz, D.Antolic, W.Remy, L.Rocha (Legia), F.Cruz, W.Łobodziński, J.Camara, F.Piasecki, K.Osyra, H.Ojamaa (Miedź), U.Korun, M.Konczkowski, G.Badia (Piast), A.Benedyczak, R.Nunes, H.Matynia, A.Frączczak (Pogoń), D.Cotra, A.Piech, J.Łabojko, J.Słowik, M.Pawelec, M.Cholewiak (Śląsk), V.Savicevic, S.Peszko (Wisła K.), M.Warcholak, K.Angielski, D.Szymański, A.Garcia, Ricardinho (Wisła P.), Ż.Udovicic, J.Torunarigha, K.Wrzesiński, A.Banasiak, M.Heinloth, T.Nawotka, V.Sanogo (Zagłębie S.)

2

G.Cvijanovic, D.Sołdecki, A.Bohdanov (Arka), D.Dąbrowski, J.Hernandez, S.Zenjov (Cracovia), D.Smuga, A.Wolniewicz, M.Urynowicz, M.Ambrosiewicz, D.Liszka, G.Mystakidis, I.Baidoo, S.Żurkowski, W.Gwilia (Górnik), J.Wójcicki, M.Machaj, R.Bezjak, K.Świderski, P.Frankowski, M.Kostal (Jagiellonia), M.Górski, J.Tamm, M.Hamrol, K.Kallaste, I.Jukic, W.Arweladze, O.Skrzecz (Korona), C.Gytkjaer, M.Gajos, J.Buric, D.Jevtic, T.Rogne, T.Cywka, M.Skrzypczak (Lech), R.Wolski, K.Michalak, M.Sopoćko, J.Arak (Lechia), M.Żyro, S.Kulenovic, Carlitos (Legia), Marquitos, P.Zieliński, M.Szczepaniak, S.Dżanajew (Miedź), T.Jodłowiec, P.Tomczyk, M.Pietrowski, T.Mokwa (Piast), D.Niepsuj, Ł.Załuska, R.Majewski, S.Rudol (Pogoń), P.Celeban, D.Szczepan (Śląsk), M.Kolar, D.Kort, M.Grabowski (Wisła K.), A.Borysiuk, O.Zawada (Wisła P.), D.Dziwniel, J.Mares, A.Czerwiński, P.Tuszyński (Zagłębie L.), D.Vokic, T.Nowak, G.Gabedawa, G.Iwaniszwili, D.Ryndak, S.Milewski (Zagłębie S.)

1

A.Kolew, K.Danielak, M.Młyński, A.Danch, M.Vinicius (Arka), M.Budziński, M.Peskovic, B.Cecaric (Cracovia), Ł.Kosakiewicz, K.Michalski, K.Nowak, R.Wolsztyński, Ł.Wolsztyński (Górnik), C.Sheridan, M.Ozga, M.Savkovic, S.Scepovic, M.Adamec, M.Kelemen (Jagiellonia), A.Bjelica, F.Forbes, P.Sokół (Korona), R.Orłowski, D.Goutas, V.Kostevych, T.Zhamaletdinov, F.Marchwiński (Lech), S.Vitoria, M.Lewandowski, M.Żukowski (Lechia), C.Pasquato, K.Hamalainen, C.Philipps, I.Medeiros, R.Majecki, A.Malarz (Legia), T.Bozic, P.Forsell, Ł.Garguła, E.Monteiro (Miedź), D.Gojko, M.Mak, F.Plach, J.Felix (Piast), T.Hołota, I.Guarrotxena, L.Dwali, S.Delew (Pogoń), K.Dankowski, M.Hołownia, M.Pałaszewski (Śląsk), M.Palcic, P.Brożek, K.Drzazga (Wisła K.), J.Łukowski, Carlitos, B.Sielewski, T.Dhane, M.Szwoch, A.Stevanovic (Wisła P.), D.Hładun, Ł.Janoszka, D.Pakulski, Ł.Poręba, P.Mucha, F.Jagiełło (Zagłębie L.), Mello, N.Malheiro, A.Cristovao, B.Babiarz, M.Cichocki, D.Kudła, K.Kumor, O.Nowak, L.Hrosso (Zagłębie S.)

Czerwone
2

A.Dźwigała (Wisła P.)

1

M.Budziński (Cracovia), Guilherme, R.Bezjak, G.Sandomierski (Jagiellonia), I.Marquez (Korona), M.Pazdan, W.Remy, Cafu (Legia), T.Bożic, P.Zieliński (Miedź), M.Pietrowski, J.Felix (Piast), Ł.Załuska (Pogoń), A.Piech, D.Cotra (Śląsk), Ł.Burliga (Wisła K.), C.Stefańczyk (Wisła P.), D.Hładun (Zagłębie L.), D.Kudła, A.Cristovao, V.Sanogo, P.Polczak (Zagłębie S.)

Czerwone po 2 żółtych
2

A.Deja (Arka), M.Koj (Górnik)

1

A.Bohdanov, T.Socha, C.Maghoma (Arka), A.Gryszkiewicz, J.Jimenez (Górnik), I.Marquez (Korona), J.Kubicki, B.Augustyn (Lechia), I.Astiz (Legia), K.Osyra (Miedź), S.Rudol (Pogoń), Augusto, M.Cholewiak (Śląsk), G.Merebaszwili, P.Stępiński, G.Kuświk (Wisła P.), J.Tosik, S.Balic, M.Dąbrowski (Zagłębie L.), G.Gabedawa (Zagłębie S.)

 
 
 
Klub
M
PKT
BR
1
Piast Gliwice
37
72
57-33
2
Legia Warszawa
37
68
55-38
3
Lechia Gdańsk
37
67
54-38
4
Cracovia
37
57
45-43
5
Jagiellonia Białystok
37
57
55-52
6
Zagłębie Lubin
37
53
57-48
7
Pogoń Szczecin
37
52
57-54
8
Lech Poznań
37
52
49-48
9
Wisła Kraków
37
49
67-63
10
Korona Kielce
37
47
42-54
11
Górnik Zabrze
37
46
48-53
12
Śląsk Wrocław
37
44
49-45
13
Arka Gdynia
37
42
49-51
14
Wisła Płock
37
41
50-58
15
Miedź Legnica
37
40
40-65
16
Zagłębie Sosnowiec
37
29
49-80
 
OSTATNI
19.05.2019, 18:00
 
 

2:0

 
NASTĘPNY
19.07.2019, 18:00
 
 

-:-

 
 
 
 
 
 
Partnerzy
 
 
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Znajdź nas na:
Partnerzy
 
 
© 2004-2019 jagiellonia.net. Wszelkie prawa zastrzeżone


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.