Kartki (liga)
Kenny | 27-12-2014, 21:56 aktualizacja 11-11-2019, 15:13
Żółte
7 F.Mladenovic (Lechia)
6 J.Gol (Cracovia), O.Gnjatic (Korona), I.Sapała (Raków), K.Mączyński, W.Golla (Śląsk), M.Sadlok, D.Niepsuj, L.Klemenz (Wisła K.), S.Balic (Zagłębie)
5 S.Hanca (Cracovia), P.Bochniewicz (Górnik), D.Crnomarkovic (Lech), J.Sobociński (ŁKS), D.Rasak (Wisła P.)
4

A.Marciniak (Arka), D.Jablonsky (Cracovia), P.Wiśniewski, M.Matras (Górnik), T.Romanczuk, B.Kwiecień, M.Pospisil (Jagiellonia), J.Żubrowski (Korona), K.Jóźwiak, K.Muhar (Lech), K.Fila (Lechia), A.Jędrzejczyk, J.Kante, L.Rocha (Legia), M.Rozwandowicz, R.Guima (ŁKS), A.Buksa, J.Bartkowski (Pogoń), F.Forbes (Raków), J.Łabojko (Śląsk), V.Savicevic, K.Wojtkowski (Wisła K.), J.Tosik (Zagłębie)

3 D.Zbozień, M.Vejinovic, C.Maghoma, A.Busuladzic (Arka), M.Siplak (Cracovia), E.Janża (Górnik), I.Runje, Z.Arsenic, J.Wójcicki, B.Bida (Jagiellonia), M.Gardawski, I.Marquez (Korona), P.Tiba, R.Gumny (Lech), B.Augustyn, L.Haraslin, R.Wolski, A.Sobiech, F.Paixao (Lechia), D.Ramirez, J.Grzesik (ŁKS), T.Podstawski, Z.Kożulj (Pogoń), T.Petrasek, D.Szymonowicz, J.Jach (Raków), P.Płacheta, M.Chrapek (Śląsk), M.Wasilewski (Wisła K.)
2 A.Danch, M.Nalepa, D.Schirtladze, J.Wawszczyk, M.Jankowski (Arka), S.Lusiusz, O.Dytjatiew (Cracovia), J.Jimenez, B.Sekulic, F.Bainovic, K.Zapolnik (Górnik), Guilherme, M.Kostal, P.Klimala (Jagiellonia), A.Kovacevic, M.Radin, M.Papadopulos (Korona), C.Gytkjaer, M.Makuszewski, T.Rogne, J.Moder (Lech), T.Makowski, M.Gajos, J.Kubicki, S.Peszko (Lechia), I.Lewczuk, Luquinhas, M.Karbownik (Legia), A.Bogusz, K.Juraszek, M.Trąbka (ŁKS), T.Huk, J.Felix, P.Sokołowski, T.Hateley, P.Tuszyński, M.Kirkeskov, P.Parzyszek, B.Rymaniak, P.Dziczek, P.Malarczyk, S.Milewski (Piast), S.Kowalczyk, K.Triantafyllopoulos, R.Nunes (Pogoń), P.Schwarz, A.Kasperkiewicz, M.Skóraś (Raków), I.Puerto (Śląsk), R.Janicki (Wisła K.), J.Rzeźniczak, M.Szwoch, D.Furman, A.Uryga, G.Kuświk, P.Tomasik, S.Sahiti (Wisła P.), P.Szysz, L.Guldan, F.Starzyński (Zagłębie)
1

A.Deja, K.Antonik, M.Budziński, M.Staniszewski, M.Olczyk (Arka), M.Helik, Rubio, R.Lopes, D.Ferraresso, M.Wdowiak, N.Datkovic, P.van Amersfoort, F.Piszczek, M.Peskovic, C.Rapa, K.Pestka (Cracovia), I.Angulo, S.Matuszek, D.Kopacz, A.Manneh (Górnik), O.Mudrinski, J.Camara, P.Mystkowski, M.Poletanovic, O.Horin (Jagiellonia), M.Cebula, U.Duranovic, R.Zalazar, D.Dziwniel, M.Radian, A.Lioi, I.Jukic, M.Spychała, G.Szymusik (Korona), J.Amaral, D.Jevtic, F.Marchwiński, W.Kostewycz, M.Skrzypczak, T.Puchacz (Lech), A.Chrzanowski, M.Nalepa, D.Łukasik, P.Lipski (Lechia), W.Gwilia, I.Astiz, A.Martins, S.Agra, D.Antolic, Cafu, P.Wszołek (Legia), Ł.Piątek, M.Wolski, P.Pyrdoł, A.Klimczak, R.Kujawa, B.Kalinkowski, P.Bryła, D.Srnic, A.Malarz (ŁKS), T.Huk, D.Steczyk, U.Korun (Piast), M.Manias, M.Listkowski, S.Benyamina, H.Matynia, K.Kozłowski, S.Hostikka, D.Stec (Pogoń), B.Nouvier, J.Apolinarski, D.Bartl, R.Babenko, M.Szczepański, S.Musiolik, E.Azemovic, K.Piątkowski (Raków), P.Celeban, D.Stiglec, F.Markovic, D.Szczepan, L.Musonda, M.Putnocky (Śląsk), R.Boguski, A.Buksa, J.Błaszczykowski, M.Mak, K.Drzazga, Ł.Burliga (Wisła K.), B.Żynel, T.Milasius, C.Stefańczyk, G.Merebaszwili, D.Michalski (Wisła P.), D.Oko, A.Suljic, B.Kopacz (Zagłębie)

Czerwone
2 Ż.Udovicic (Lechia)
1 N.Garcia (Arka), B.Rymaniak (Korona), T.Huk (Piast), I.Sapała (Raków), R.Boguski (Wisła K.)
Czerwone po 2 żółtych
2 D.Crnomarkovic (Lech)
1 B.Bida (Jagiellonia), M.Makuszewski (Lech), F.Paixao (Lechia), L.Rocha (Legia), M.Rozwandowicz (ŁKS), R.Nunes, J.Bartkowski (Pogoń), K.Mączyński (Śląsk), D.Niepsuj (Wisła K.)
 
 
 
Klub
M
PKT
BR
1
Legia Warszawa
15
29
28-14
2
Piast Gliwice
15
28
19-11
3
Pogoń Szczecin
15
28
17-12
4
Cracovia
15
27
22-14
5
Śląsk Wrocław
15
27
21-14
6
Wisła Płock
15
26
20-22
7
Jagiellonia Białystok
15
23
25-20
8
Lechia Gdańsk
15
21
17-15
9
Lech Poznań
15
20
24-18
10
Zagłębie Lubin
15
19
25-23
11
Raków Częstochowa
15
19
17-21
12
Górnik Zabrze
15
16
14-19
13
Arka Gdynia
15
13
12-23
14
Korona Kielce
15
12
7-19
15
ŁKS Łódź
15
11
15-26
16
Wisła Kraków
15
11
14-26
 
OSTATNI
08.11.2019, 20:30
 
 

3:1

 
NASTĘPNY
24.11.2019, 15:00
 
 

-:-

 
 
 
 
Bramki
Zawodnik
9
Jesus Imaz
6
Patryk Klimala
2
Taras Romanczuk
2
Ivan Runje
2
Juan Camara
2
Bartosz Bida
1
Ognjen Mudrinski
1
Bartosz Kwiecień
 
 
 
 
Partnerzy
 
 
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Znajdź nas na:
Partnerzy
 
 
© 2004-2019 jagiellonia.net. Wszelkie prawa zastrzeżone


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.