Oceny piłkarzy po meczu z Legią.
Morf  |  16 Września 2019  g. 22:42  |  Aktualizacja: 16 Września 2019  g. 22:56
Mecz z Legią, jeden celny strzał i to tylko w niektórych statystykach… Weź tu człowieku oceń piłkarzy Jagiellonii. Bo to trzeba powiedzieć, mecz był słaby, ale postawa zawodników nie była aż tak słaba. Niezrozumiałe? Mimo to spróbujmy to przeanalizować.

Damian Węglarz 7 – przez większość spotkania miał mało pracy. Po czerwonej kartce prawie wcale. Mógłbym nawet dać mu porządną ósemkę, ale wyplucie piłki przed siebie i zagrożenie pod bramką. Naciągane 7.

Ivan Runje 6 – porządne zawody Ivana, choć momentami mógł się lepiej zachować. Podobnie jak koledzy w zespole brakowało tego błysku. W drugiej połowie spokojnie mógł wylecieć z boiska za udział w bójce, choć słusznie miał pretensje do przeciwnika.

Zoran Arsenic 7 – jeden z lepszych na boisku. Kilkukrotnie swoimi bardzo dobrymi interwencjami eliminował zagrożenie pod naszą bramką. Porządne zawody. Niestety w ofensywie bardzo przeciętnie.

Gui 5 – już na początku meczu sanki po których otrzymał żółtą kartkę. W dalszej części gry sędzia mógł go ukarac drugą a w konsekwencji czerwoną kartką. Brakowało mu szybkości, a jego dogrania nie były tak dobre jak w ostatnich spotkaniach.

Kuba Wójcicki 7 – kolejny mecz prosto z wątroby. Bez fajerwerków, ale na mocnym musie i z wielkim sercem Takich zawodników trybuny szanują. Zaangażowanie na najwyższym poziomie.

Tomas Prikril 4 – słaby mecz Tomka. Kompletnie nieudany występ. Po przebytej chorobie oraz okresie przygotowań w trakcie przerwy na reprezentację wpłynął fatalnie na czeskiego skrzydłowego. Kompletnie zagubiony na boisku, bezproduktywny.

Taras Romańczuk 6 – niby najlepsze liczby, ale gdzie jest Taras jakiego wszyscy znamy? W meczu z Legią nie popełnił kardynalnych błędów, ale też nie zagrał fajerwerków. Mecz na poziomie, ale bez szaleństwa.

Martin Pospisil 6 – podobnie jak Taras, w tym meczu bardzo obniżył lot w porównaniu to tego jakie rozgrywał jeszcze kilka tygodni temu. Mało widoczny, zbyt długi myślący nad podaniem i mało widoczny w ofensywie.

Jesus Imaz 7 – niby porządnie, niby wychodził na pozycje strzeleckie, ale to za mało. Za mało, bo chcemy świetnego Jesusa w formie, a tu coś nie pykło. Jedynie 7, ale mocno na zachętę.

Bartek Bida 8 – bezapelacyjnie najlepszy na boisku. Miarą tego jak grał niech będzie to jak w dziecinny sposób dwukrotnie ograł Jędrzejczyka. Niestety nie miał z kim grać i aż się prosiło aby powędrował na szpicę. Nie miał możliwości, a szkoda…

Ogjen Mudrinski 3 - najgorszy na boisku. Niestety wóz z węglem. Ani strzału, anie przepychania się. Kompleksowo beznadziejnie słaby mecz.

Camara 5 – wszedł na boisku w drugiej połowie. Niestety nic nie wniósł na boisko, a padolino z ostatnich minut meczu powinno być podstawą do pokręcenia za ucho. Tam miałeś chłopie strzelać, a nie aktorzyć.