A to się porobiło!
Morf  |  2 Marca 2018  g. 15:08
Białystok, Białemustokowi, w Białymstoku! Magiczny Kulesza, najlepsza 6, najlepsza 8, najlepsza polityka transferowa. Najlepsza kuchnia – zaraz, zaraz – o tym chyba jeszcze nie napisali, ale może mi umknęło....

Ja nie mogę ! A cóż się takiego stało, że wczoraj po otwarciu lodówki usłyszałem – trochę szacunku – jestem lodówką z Białegostoku ! Marsjanie w Białymstoku wylądowali, czy Boeing fabrykę rakiet na księżyc otworzył ? Nic z tych rzeczy ( no chyba że mi umknęło). Ano wystarczyło zdobyć trzy punkty w Warszawie. Trzy zwykłe, najnormalniejsze punkty ze słabym, źle zarządzanym i prowadzonym zespołem. Trzy punkty – a Polska jak długa i szeroka zwariowała ! Jest tu sens? Nie ma ! I nikt nie przekona mnie, że jest inaczej.
Nie zwariować! Nie zwariować... Mieć problemy jak nasz trener... Co? Uważacie, ze trener Mamrot nie miał problemów po meczu w Warszawie? Miał. Martwiła Go słaba skuteczność zespołu. I miał rarcję. Skuteczność była moooocno średnia. A i w grze znalazł elementy do poprawy. Zuch Irek Mamrot ! Zuch ! Nie zwariować ... znaleźć cokolwiek, żeby ostudzić rozgorączkowane głowy- to na chwilę obecną chyba najważniejsze jego zadanie. Bo jak na mecz z Wisłą wyjdą już mistrzowie Polski i najbliższych okolic – to porażka pewna. A wtedy krajowi hejterzy odreagują, a nasze miejscowe zakompleksione pały im pomogą.
Koncentracja i jeszcze raz koncentracja – to chyba tylko, ale i aż tyle, czego potrzeba zespołowi. O resztę można być spokojnym. Novikovas jak się kiwał – tak i nadal kiwał się będzie. Burliga jak grał na prawej tak i grać będzie i tak można w nieskończoność. Przez parę dni nic się nie zmieni... Byle pozostać Jagą – tą Jagą ! ( mocna parafraza – co nie?)
Tak na marginesie - fajnie oczywiście czyta się te pisane zgrabniej lub mniej zgrabnie peany na cześć i ku chwale, te analizy, rozważania, posumowania historyczne, felietony. Fajnie!
Ale największą przyjemność zrobiła mi uwaga trenera Mamrota - " martwi mnie słaba skuteczność zespołu " Może chciał, a może wyszło mu niechcący – tym stwierdzeniem dobił kibiców ze stolicy do krańców ludzkiej wytrzymałości. Wymowa ich wpisów na legijnych forach była jedna. Jak to? Co się dzieje ? Zamiast piać z zachwytu, świętować, opowiadać, że mecz historyczny, że mecz magiczny... krótkie - " martwi mnie słaba skuteczność zespołu ". Normalnie – jak to zwykła mówić młodzież – rozjebał system.
Dobrze, że mróz trzyma. Na rozgrzane główki – lód. Parafrazując po raz kolejny – dużo lodu na główki Nasze i Wasze ! To moje hasło na dziś!
W końcu to były tylko trzy punkty zdobyte ze słabym, źle zarządzanym i prowadzonym przeciwnikiem z zadymionego, brudnego, strasznie hałaśliwego miasta.....
Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha i jeszcze raz ha.
Pozdrawiam bruner
 
 
 
 
Klub
M
PKT
BR
1
Lech Poznań
34
60
62-45
2
Górnik Zabrze
34
56
50-38
3
Jagiellonia Białystok
34
56
56-41
4
Raków Częstochowa
34
55
51-40
5
GKS Katowice
34
50
51-45
6
Legia Warszawa
34
49
42-37
7
Zagłębie Lubin
34
48
45-38
8
Wisła Płock
34
46
34-38
9
Pogoń Szczecin
34
45
47-49
10
Radomiak Radom
34
44
52-53
11
Korona Kielce
34
43
40-40
12
Motor Lublin
34
43
46-53
13
Cracovia
34
42
39-42
14
Widzew Łódź
34
42
41-41
15
Piast Gliwice
34
41
42-46
16
Lechia Gdańsk
34
38
62-65
17
Arka Gdynia
34
36
34-61
18
Bruk-Bet
34
34
43-65
 
 
 
 
Partnerzy
 
 
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Znajdź nas na:
Partnerzy
 
 
© 2004-2026 jagiellonia.net. Wszelkie prawa zastrzeżone


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.