Poranna błazenada.
Morf  |  2 Marca 2018  g. 13:07  |  Aktualizacja: 2 Marca 2018  g. 15:55
Siedzę sobie spokojnie w czwartkowy wieczór i nadrabiam prasówkę. Z ciekawości zahaczam na lokalny serwis, internetowe wydanie gazety, która kiedyś była poważnym tytułem –poranny.pl I co widzę? Tekst o wydarzeniu, które miało miejsce w dniu 17 lutego 2018r. Ile czasu temu? Praktycznie pół miesiąca.

Co tam czytamy? Kibole Jagiellonii zorganizowali Święto Ultry i z Rynku Kościuszki udali się w kierunku stadionu. Dzielni milicjanci policjanci odrodzonej i wreszcie niepodległej Polski wręczyli kilku uczestnikom marszu mandaty za niecenzuralne wyrażenia oraz za używanie środków pirotechnicznych. Rozumiecie to? Takie były kary dla Kibiców. Takie same kary można wlepić na jednej przerwie w KAŻDYM gimnazjum (wygaszanym) i szkole podstawowej (przedłużonej).

 Piszecie, że czytelnik dostarczył Wam materiał wideo – nie czytelnik, a jest zapewne materiał operacyjny policji, bo w tym miejscu skąd jest ujęcie stała policja. Waszymi rękami się usprawiedliwiają? Żenujący są, a Wy razem z nimi.

Sami możecie zobaczyć ile policji było w tym dniu – ta świetlna łuna na końcu kolumny – to nie race – to radiowozy. Antyterroryści, kamery, kilka kompanii prewencji w pełnym oporządzeniu. Czego się bali? Wielkich kibiców, którzy mogli im guza nabić? Do czego była potrzebna im polewaczka? Do pacyfikacji? Ludzie szli się bawić. Był tam cały przekrój społeczeństwa – od kobiet i dzieci po podpitych Januszy i chuliganów. Ta prowokacyjna postawa służby była potrzebna?

Dzisiaj na naszej stronie ukazał się film będący zapisem Święta Ultry zrealizowany za pomocą z drona. (poniżej)



Oczekuję od radnych zapytania komendanta - dlaczego siły zabezpieczenia imprezy były takie wielkie? Dlaczego ta służba mająca ustawowo strzec porządku wystąpiła jakby oczekiwała pewnej konfrontacji? Śmiem stwierdzić, że tylko dzięki zimnej krwi kibiców, którzy widzieli groteskowość sytuacji, rozróby nie było. Gdyby była to zapewne byłby czas na awanse i popisy w mediach – i już nie tylko w gadzinówce lokalnej, ale w całym kraju.




Do porannego. Jesteście w internecie słabi, żenujący, reklamy środków na potencję, irygację pochwy, reklamy streemu meczów na pirackich serwerach i do tego legitymizujecie działania służb swoim pisaniem. Nie umiecie zadawać pytań, nie chcecie i w końcu przestaniecie istnieć, a ludzie będą was nawet nie tyle nie lubić, ludzie o was zapomną. Tak samo jak zapomnieli o gadzinówkach jak Nowy Kurier Warszawski, Goniec Krakowski, Prawda Wileńska czy też Wolna Łomża.

PS
Dzisiaj też pojawia się na Waszej stronie informacja o zawodniku Górnika biorącym udział w bójce i obrazujecie to filmem ze Święta Ultry? Jesteście żenujący i im szybciej Was nie będzie tym lepiej.



Was drodzy Kibice proszę o nie wchodzenie i nie nabijanie odsłon, bo o to im chodzi.
 
 
 
 
Klub
M
PKT
BR
1
Lech Poznań
34
60
62-45
2
Górnik Zabrze
34
56
50-38
3
Jagiellonia Białystok
34
56
56-41
4
Raków Częstochowa
34
55
51-40
5
GKS Katowice
34
50
51-45
6
Legia Warszawa
34
49
42-37
7
Zagłębie Lubin
34
48
45-38
8
Wisła Płock
34
46
34-38
9
Pogoń Szczecin
34
45
47-49
10
Radomiak Radom
34
44
52-53
11
Korona Kielce
34
43
40-40
12
Motor Lublin
34
43
46-53
13
Cracovia
34
42
39-42
14
Widzew Łódź
34
42
41-41
15
Piast Gliwice
34
41
42-46
16
Lechia Gdańsk
34
38
62-65
17
Arka Gdynia
34
36
34-61
18
Bruk-Bet
34
34
43-65
 
 
 
 
Partnerzy
 
 
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Znajdź nas na:
Partnerzy
 
 
© 2004-2026 jagiellonia.net. Wszelkie prawa zastrzeżone


Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.