Klub wraz z Województwem Podlaskim zorganizuje szereg atrakcji:
- o 13:15 - Start Jagiellońskiego spływu kajakowego Narewka - Narew, powrót na Piknik busami
- o 14:00 - Start Jagiellońskiego rajdu rowerowego Narewka - Gruszki Pomnik Dantuy Siedzikówny "Inki" - 2,7 km
- o 14:30 - Start Turnieju Jagielloński Silacz - w siłowaniu na rękę
- o 15:00 - Otwarcie wystawy Jagiellońskich zdjęć Kamila Świrydowicza w Galerii im. Tamary Sołoniewicz
- o 17:00 - Na stadionie rozpocznie się mecz Jagiellonia Białystok - Reprezentacja Województwa Podlaskiego, a w jego przerwie posadzone na pamiątkę zostaną trzy puszczańskie dęby
- o 17:00 w Amfiteatrze dla kibiców, którzy ne dostaną się na stadion odbędzie się Jagiellońska Dyskoteka
- o 19:00 planowane są ogniska nad rzeką
- o 19:30 będzie możliwość spotkania się z piłkarzami w Amfiteatrze
- o 21:00 planowane jest zakończenie Jagiellońskiej Biesiady.
Wszystkich kibiców Jagiellonii zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu - piękne wspomnienia gwarantowane!
1:0
-:-